10,50 € brutto/h

Praca w Holandii bez znajomości języka dla kierowcy kat.B od zaraz Zaandam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zaandam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 9 stycznia 2022 15:50

Dla kierowcy kat.B aktualna od zaraz praca w Holandii. Zatrudnienie w Zaandam bez znajomości języka przy przewozie pracowników. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Zaandam.

Wynagrodzenie: 10,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie rozwożenie pracowników z mieszkań agencyjnych do pracy z powrotem;
  • w razie konieczności zawożenie pracowników do lekarza i tłumaczenie;
  • dbanie o sprawny przepływ informacji między pracownikami oraz biurem w Holandii;
  • pracownik będzie planował transport;
  • pomaganie koordynatorowi w dbaniu o kontakt z klientem.

Wymagania:

  • chęć podjęcia stałej pracy;
  • posiadanie doświadczenia jako kierowca;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • pełna samodzielność;
  • elastyczność;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek urlopowy i wakacyjny;
  • stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie kontraktu holenderskiego;
  • przelew raz w tygodniu na rachunek walutowy w Polsce;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • pomoc przy formalnościach;
  • wsparcie koordynatorów;
  • płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne;
  • zorganizowanie płatnego transportu do Holandii u zaufanego przewoźnika;
  • możliwość zjeżdżania do Polski na 1-2 tygodnie po przepracowaniu 6-8 tygodni;
  • rozliczania podatkowe, co pozwoli odzyskać nadpłacony podatek.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.eena.pl/0,25283,oferta-pracy-kierowca-samochodu-osobowego-i-dostawczego.html

ID ogłoszenia: 77361af71e21f6c1