do uzgodnienia

Praca w Holandii bez znajomości języka na magazynie od zaraz Den Bosch sortowanie paczek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Den Bosch
  • Długość umowy: brak informacji
  • Opublikowany: 4 czerwca 2016 01:17

Magazyn firmy kurierskiej z Den Bosch zatrudni od zaraz Polaków bez znajomości języka, do sortowania i rozładunku paczek. Praca w Holandii dla osób sprawnych i energicznych.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Den Bosch.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • pomoc przy rozładunku;
  • sortowanie paczek kurierskich (do 42 kg.) według określonych kryteriów;
  • przygotowanie do wysyłki;
  • praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej;
  • predyspozycje do wykonywania prac po południu lub w nocy;
  • prawo jazdy kat.B;
  • zaangażowanie w powierzone zadania;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym;
  • odpowiedzialne podejście;
  • sumienność;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie oraz zakwaterowanie;
  • wysokie zarobki;
  • pracę odpowiednią również dla grup;
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu;
  • pomoc w formalnościach;
  • regularne i terminowe wypłaty pensji;
  • dobrą atmosferę pracy.

Aplikacje:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem strony:

Należy kliknąć „Aplikuj”.

ID ogłoszenia: 201574cbfc122cf0