do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy Holandia bez znajomości języka od zaraz na magazynie odzieżowym Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 20 września 2016 22:56

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego. Od zaraz możliwość zatrudnienia na magazynie z markową odzieżą w Venlo dla 10 osób.

Stanowisko: magazynier

Miejsce: Venlo

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 10

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie z odzieżą znanych marek
  • do zadań pracownika należy zbieranie zamówień, pakowanie oraz sortowanie odzieży ze względu na rozmiar i kolor
  • obsługa skanera ręcznego

Wymagania:

  • dostępność na terenie Holandii minimum 3 miesiące
  • posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • możliwość pracy w nadgodzinach

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w znanej i stabilnej firmie
  • szansę na przedłużenie współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki
  • zagwarantowane minimum 36 godzin pracy tygodniowo
  • bezpłatny transport do Holandii
  • opiekę koordynatorów
  • płatne zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz transport lokalny
  • pracę w przyjaznym zespole

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/238532/

ID ogłoszenia: 44757e183df0947f

9 komentarzy na “Ogłoszenie pracy Holandia bez znajomości języka od zaraz na magazynie odzieżowym Venlo”

  1. Jestem zainteresowana ofertą pracy
    669 695 417

  2. Witam jestem zainteresowany wraz ze znajomym ja 21 lat on 22. NR kontaktowy to 796-038-606

  3. Jestem zainteresowany proszę o kontakt . albercikkx3@wp.pl

  4. Jestem zainteresowana pracá, obecnie jestem w Holandii. Prosze o kontakt. +310623768695

  5. Mowie biegle po holendersku , praca od zaraz,0616107006

  6. Zainteresowana na 5 października 2016 @ 10:25

    Witam jestem zainteresowana z kolezanka I kolega oferta mozna o kontakt 535156661. Pozdrawiam

  7. Zainteresowany na 20 października 2016 @ 15:43

    Witam jestem zainteresowany ofertą nr kontaktowy 517078810.

  8. jeste do dyspozyci od 02.01.2017 na 27 listopada 2016 @ 19:07

    jestem zainteresowany oferta numer kontaktowy 781671967

  9. joanna.laskawiec na 2 lutego 2017 @ 19:26

    Jestem zainteresowana, proszę o kontakt +31657890137