450-500 euro tygodniowo

Praca w Holandii dla mechanika samochodowego Maastricht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Maastricht
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 października 2015 01:31

Warsztat samochodowy z Maastricht poszukuje mechaników samochodowych do pracy w Holandii przy utrzymaniu i naprawie pojazdów, rozwiązywaniu problemów technicznych.

Dla naszego klienta z branży transportowej, poszukujemy obecnie zmotywowanych pracowników na stanowisko:
Mechanik Samochodowy – Holandia
Opis stanowiska:
– Utrzymywanie i naprawa samochodów
– Rozwiązywanie problemów technicznych
Wymagania:
– min. 2-letnie doświadczenie,
– znajomość języka angielskiego/niemieckiego lub holenderskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym
– dyspozycyjność,
– elastyczność,
– umiejętność spawania
-prawo jazdy
Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– holenderska umowa o pracę
– strój roboczy
– praca na dłuższy okres czasu (ok.6 miesięcy)
– możliwość podjęcia pracy od zaraz
– możliwość nadgodzin
– Pomoc w wyrobieniu BSN nummer (Sofi)
– Darmowe zakwaterowanie i ubezpiecznie

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV na adres email praca@liderjob.pl w temacie proszę o napisanie „ mechanik”
Cert.12564
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

ID ogłoszenia: 2995614ec53a99a2

1 odpowiedź na “Praca w Holandii dla mechanika samochodowego Maastricht”

  1. Witam,jestem zainteresowany ta praca..mieszkam niedaleko Maastricht