€13,33

Praca w Holandii jako operator maszyn na produkcji sera koziego w Alphen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Alphen
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: Umowa o pracę na czas określony
  • Opublikowany: 26 grudnia 2022 00:20

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii od zaraz na produkcji sera koziego jako operator maszyn w miejscowości Alphen. Znajomość języka angielskiego będzie wymagana.

Wynagrodzenie
€13,33 za godzinę

Akceptowane języki
Angielski, Niderlandzki

Branża
Produkcja

Miejsce pracy
Alphen

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
DeJong Cheese to prawdziwa rodzinna firma, skoncentrowana na produkcji miękkich i dojrzałych serów kozich o wysokiej jakości. W magazynie w Alphen sery w opakowaniach zbiorczych są przygotowywane dla przemysłu przetwórczego.
Jako Operator Maszyn będziesz odpowiedzialny za sprawne działanie maszyn w magazynie. Będziesz uruchamiać, obsługiwać, regulować i przebudowywać maszyny w prawidłowy sposób. Będziesz rozwiązywać drobne usterki, rejestrować dane produkcyjne w systemie, przyczyniać się do usprawnień i osiągać cele. Ze względu na świeżość sera, w magazynie może być zimno, ale specjalna odzież jest zapewniona przez DeJong Cheese.
Będziesz pracować od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym w godzinach 06:00 – 23:30. Będziesz pracować łącznie od 32 do 40 godzin tygodniowo, z możliwością pracy w nadgodzinach. Za wieczory i nadgodziny będziesz otrzymywać dodatki.
W pierwszych dniach otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenie, aby poznać firmę i zajęcia. Na stołówce zawsze czekają darmowe świeże owoce żebyś mógł cieszyć się przerwą z kolegami. Dołącz do tego zespołu jako Pracownik Produkcji!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Ustawianie linii produkcyjnej
Kontrola jakości
Uruchamianie, obsługa i regulacja maszyn
Rozwiązywanie drobnych usterek
Rejestrowanie danych produkcyjnych w systemie

Wymagania
Doświadczenie i wiedza w zakresie techniki
Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn
Gotowość do pracy w chłodniejszym środowisku – około 7-9 stopni
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Dyspozycyjność na dłuższy czas
Znajomość języka holenderskiego i/lub angielskiego

kszczechowiak@ottoworkforce.eu

ID ogłoszenia: 34663a59b25c5b2c