do uzgodnienia

Praca w Holandii na magazynie Roosendaal bez języka od zaraz zbieranie zamówień

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Opublikowany: 9 lutego 2016 23:20

Magazyn z Roosendaal poszukuje osób do kompletowania zamówień od zaraz. Oferta pracy w Holandii, bez znajomości języka z zapewnioną pomocą w sprawach formalnych oraz dojazdami do pracy.

Stanowisko: magazynier.

Stawka godzinowa: do uzgodnienia.

Lokalizacja: Roosendaal, Holandia.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień z listy lub ze słuchawki;
  • pakowanie towaru;
  • przygotowanie do wysyłki;
  • paletowanie.

Oczekiwania:

  • praca dla ludzi młodych i energicznych;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • dokładność;
  • prawo jazdy kategorii B.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie;
  • pracę na jasnych zasadach;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • szkolenie początkowe.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres mailowy rekrutacja@iflexs.pl z dopiskiem w temacie wiadomości: „Pracownik logistyki – zbieranie zamówień”.

Należy załączyć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-logistyki-zbieranie-zamowien-id341028.html

ID ogłoszenia: 46756ba103711772