do ustalenia

Praca w Holandii na produkcji przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka Born

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Born
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 16 stycznia 2015 23:41

Producent ciastek z Bron szuka pakowaczy bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów spożywczych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Born
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– praca na produkcji
– praca przy taśmie
– zapewnienie prawidłowej ciągłości produkcyjnej
– pakowanie, etykietowanie

Wymagania:
– dbałość o szczegóły, zdolności manualne
– dyspozycyjność
– doskonała organizacja pracy własnej
– gotowość do pozostania w Holandii na pół roku
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku jest konieczne
– chęć podjęcia pracy za granicą
– osoba energiczna, zmotywowana
– posiadanie referencji będzie mile widziane
– dokument potwierdzający niekaralność będzie sprzyjał podczas rekrutacji

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– zapewniamy zatrudnienie na dłuższy okres (6 miesięcy)
– pracę w dynamicznym zespole nastawionym na jakość i wyniki
– pomoc flexmanagera
– wypłaty uzyskiwane co tydzień
– ubezpieczenie w cenie 18,90 euro za 7 dni
– miejsce zamieszkania płatne dodatkowo 86 euro/tydz
– darmowy transport wewnętrzny

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim i z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: praca@hobij.pl w tytule proszę wpisać: OPERATOR LINII

Źródło: http://www.praca4u.net/operator-linii-produkcyjnej-produkcja-ciastek-id263310.html

ID ogłoszenia: 16854b971fe69089

4 komentarze na “Praca w Holandii na produkcji przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka Born”

  1. danielm1995 na 17 stycznia 2015 @ 17:21

    Witam jesteśmy z kolegą bardzo zainteresowani ową pracą gdyż mamy ciężką sytuacje w domu jesteśmy młodzi,energiczni,sumienni,dyspozycyjni od zaraz bardzo prosimy o kontakt:
    722 334 960 /531 750 119

  2. Witam jestem zainteresowana Państwa ofertą,proszę o kontakt 791 886 087.Pozdrawiam

  3. Także jestem zainteresowany pracą. Proszę o kontakt pod numerem 662-702-954.
    Chęć wyjazdu od zaraz, mam 22 lata, bez nałogów, nie karany.

  4. Dariusz1994 na 29 stycznia 2015 @ 16:52

    Witam, chętny do pracy od zaraz jestem sam i szukam pracy na długi okres, podam CV bez problemu i nie jestem karany.797-651-465 do dyspozycji w każdej chwili na rozmowę i wyjazd.