9,69

Praca w Holandii na wakacje w ogrodnictwie przy sadzonkach od zaraz bez języka, Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: 23 lipca
  • Długość umowy: Do końca sierpnia
  • Opublikowany: 17 lipca 2018 08:28

Od zaraz na wakacje 2018 dostępna praca w Holandii w ogrodnictwie przy sadzonkach roślin. Ogłoszenie bez znajomości język w Venlo dla Polaków.

Dla naszego klienta na terenie Holandii szukamy osób do pracy przy produkcji i dystrybucji sadzonek roślin. OFERTA NA WAKACJE.
Miejsce pracy: Venlo
Rozpoczęcie: od zaraz

Wymagania:
• Mile widziane prawo jazdy, ale nie jest wymagane
• Zdrowie fizyczne
• Elastyczność

Obowiązki:
• pakowanie ziół w małych doniczkach,
• szczepienie sadzonek roślin,
• pakowanie sadzonek,
• wbijanie patyczków w podłoże, aby zapewnić prawidłowy wzrost roślin.

Oferujemy:
• Pracę na okres wakacyjny, jak i na dłużej
• Zakwaterowanie i ubezpieczenie
• Wypłaty co 4 tygodnie z zaliczką po 1 tygodniu

Osoby zainteresowane są proszone o wysyłanie swoich aplikacji na m.tukalski@pran.eu z dopiskiem SADZONKI w tytule maila. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Posiadamy certyfikat KRAZ nr 1223.

ID ogłoszenia: 8555b4db20fde024