9,40

Praca Holandia od zaraz na magazynie z odzieżą markową, Helmond 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helmond
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 27-08-2018
  • Długość umowy: Minimum pół roku
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2018 04:36

Od zaraz na magazynie z markową odzieżą w rejonie Helmond możliwa ciekawa praca w Holandii przy zbieraniu zamówień. Podstawowa znajomość języka angielskiego bądź niderlandzkiego jest konieczna.

Dla naszego klienta na terenie Holandii, szukamy osób do pracy w magazynie z markową odzieżą.

Miejsce pracy: Helmond
Data rozpoczęcia: 27-08-2018

Wymagania:

– mile widziane prawo jazdy
– podstawowy angielski lub niderlandzki
– gotowość do pracy od 27 sierpnia lub wcześniej
– motywacja do pracy
– dobra kondycja fizyczna
– zaświadczenie o niekaralności

Obowiązki:

– zbieranie zamówień
– pakowanie zamówień do kartonów
– naklejanie nalepek z kodami na kartony
– wprowadzanie danych do komputera

Oferujemy:

– pracę na długi czas
– zakwaterowanie
– ubezpieczenie
– dodatki od 30% do 150%

Osoby zainteresowane są proszone o przesyłanie swoich aplikacji na m.tukalski@pran.eu z dopiskiem HELMOND w tytule maila. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Posiadamy certyfikat KRAZ nr 1223.

ID ogłoszenia: 9235b7aa5416ea99