do ustalenia

Praca w Holandii przy zbieraniu zamówień bez znajomości języka Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Opublikowany: 4 czerwca 2015 01:04

Magazyn z Waalwijk szuka osób do pracy w Holandii przy zbieraniu zamówień i pakowaniu produktów. Zatrudnienie bez znajomości języka holenderskiego dla order pickera.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Waalwijk
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– zabezpieczanie towaru znajdującego się na magazynie
– obsługiwanie skanera ręcznego
– pakowanie produktów
– przyjmowanie dostaw
– kompletowanie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki

Wymagania:
– zaradność, punktualność, odpowiedzialność, energiczność
– pozostanie w Holandii na dłuższy okres
– angielski na poziomie komunikatywnym
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie atutem
– doświadczenie na magazynie przy zbieraniu zamówień jest mile widziane
– kwalifikacje umożliwiające obsługiwanie wózków widłowych będą sprzyjały podczas rekrutacji

Oferujemy:
– pracę w sprawdzonej firmie
– dobre wynagrodzenie
– zakwaterowanie
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– codzienne przejazdy do pracy z miejsca zamieszkania
– wsparcie opiekunów zmiany

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez wysłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: biuro@goodjob.com.pl w temacie wpisując: „Zbieranie zamówień”

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23dehi/

ID ogłoszenia: 493556f841a855cb