9,26 EUR brutto za godzinę

Praca w Holandii sezonowa bez języka zbiór ogórków szklarni Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: okolice Venlo
  • Długość umowy: co najmniej 4 miesiące
  • Opublikowany: 7 stycznia 2016 20:30

Szklarnia z okolic Venlo poszukuje osób bez znajomości języka do sezonowego zatrudnienia przy zbiorach ogórków. Praca w Holandii umożliwiająca dodatkowy zarobek i zdobycie doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy.
Lokalizacja: okolice Venlo, Holandia.
Wynagrodzenie: 9,26 Euro/h.

Opis stanowiska:
jest to praca sezonowa, tymczasowa przy zbiorach oraz sortowaniu ogórków w szklarni a także różnych pracach porządkowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w podobnej pracy;
  • dobry stan zdrowia;
  • sprawność fizyczna;
  • brak lęku wysokości – warunek konieczny;
  • komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim;
  • dyspozycyjność co najmniej na 4 miesiące.

Oferujemy:

  • dobrą stawkę godzinową;
  • zakwaterowanie płatne (76 Euro za tydzień);
  • pracę zgodną z holenderskim prawem;
  • ok. 40 godzin pracy w tygodniu;
  • płatne ubezpieczenie (21,50 Euro/tydzień);
  • darmowy transport do pracy;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • miłą pracę w międzynarodowym towarzystwie;
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń.

Jak kandydować:
Zapraszamy do wysyłania swojego CV na adres mailowy:

cosmoworker.2252387@es-candidate.com

Zastrzegamy, że odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://www.praca4u.net/zbior-ogorkow-w-szklarni-id335879.html

ID ogłoszenia: 311568eaff837485

7 komentarzy na “Praca w Holandii sezonowa bez języka zbiór ogórków szklarni Venlo”

  1. witam jestem zainteresowany praca w Holandii mam doświadczenie w pracy na szklarniach przy pomidorach i ogorkach mój tel 0048 519 395 406

  2. Magdalena10/01/2016 na 9 stycznia 2016 @ 12:35

    Witam mam doświadczenie numer sofi oraz motywację do pracy przy ogorkach bardzo zależy mi na pracy i szybkim wyjeździe mogę wyjechać od zaraz

  3. Witam jestem zainteresowany praca przy ogorkach mam doswiadczenie porosze o szybki kontak jesli mozna serdecznie dzienkuje pozdrawiam moj numer 881328716

  4. Witam jestem zainteresowany pracą przy ogórkach.Proszę o możliwie szybki kontakt poprzez wyżej wymieniony gmail.
    Pozdrawiam
    Tomek

  5. Witam jestem tomek jestem zainteresowany pracą w holandi przy ogórkach i pomidorach.Mam praktyke w holandi pracowałem 5 lat z przerwami i mam swój samochód jestem gotowy do pracy od zaraz i dyspozycyjny przez cały rok.Mój numer tel +48607941408

  6. Witam jestem zainteresowana mam doswiadczenie w zbiorze papiery tez wszystkie mam cala dokumentacje zostawiam swoj numer telefonu 794184762