12,50

Pracownik ogólnobudowlany – oferta pracy w Holandii na budowie, Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven,Amsterdam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Dłuższa współpraca
  • Opublikowany: 10 listopada 2017 04:47

Biuro pośrednictwa zatrudnienia poszukuje budowlańców do pracy w Niemczech na terenie Eindhoven. Zatrudnienie na budowie przy rozkładaniu rusztowań, materiałów budowlanych, usuwaniu starych materiałów itp.

Agencja pracy Daily Talents NL B.V dla jednego z naszych klientów na terenie Holandii, poszukuje wykwalifikowanej kadry pracowników technicznych w różnych branżach. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: PRACOWNIK BUDOWLANY w okolicach Eindhoven i Amsterdamu.

Obowiązki:

Wspieranie przełożonych i operatorów maszyn w projektach budowlanych;
Rozkładanie rusztowań ( przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa);
Rozładunek materiałów na plac budowy;
Praca przy sprzęcie do usuwania starych materiałów;
Przygotowywanie materiałów do konstrukcji budowlanych bądź wypełnianie konstrukcji (np. Cement);
Wylewanie cementu i innych materiałów

Wymagania:

Doświadczenie w obsłudze urządzeń takich jak: wiertarki, młoty pneumatyczne, ubijaki etc.;
Znajomość mieszania i zalewania materiałów budowlanych (takich jak: beton, piasek, zaprawa);
Znajomość podstawowych zasad inżynierii i konstrukcji;
Umiejętność czytania rysunku;
Znajomość języka angielskiego w stopniu średnim

Oferujemy:

Wynagrodzenie, wypłacane tygodniowo;
€12,50/h ,możliwość nadgodzin , premii i bonusów;
Zakwaterowanie, transport do pracy;
Legalną umowę opartą na holenderskich warunkach;
Możliwość długofalowej współpracy;
Organizujemy szkolenia VCA ( płatne €200);
Praca w okolicach Eindhoven i Amsterdamu

Wszystkie osoby zainteresowane oferta prosimy o przesyłanie swojego CV w j. polskim, angielskim na adres: zuza@dailytalents.nl

ID ogłoszenia: 9805a045ea4f109a