10,55 euro brutto/h

Produkcja sałatek oferta pracy w Holandii bez znajomości języka, Helmond 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helmond
  • Długość umowy: --
  • Opublikowany: 5 maja 2021 00:01

Zakład z Helmond poszukuje od zaraz dyspozycyjnych osób do podjęcia pracy w Holandii na produkcji sałatek. Zatrudnienie bez znajomości języka obcego jest możliwe.

[PRODUKCJA SAŁATEK / OD ZARAZ / BEZ JĘZYKA / HELMOND]
Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) poszukuje osób do pracy na produkcji sałatek.
Miejsce pracy: Helmond, Holandia
Opis stanowiska:
– mycie i krojenie warzyw, pakowanie w foliowe tacki,
– układanie i przenoszenie skrzynek,
– obsługa maszyn do pakowania produktów spożywczych.
Praca w temperaturze 2 – 6 stopni
Wymagania:
– kandydaci z Polski będą rozpatrywani nawet bez znajomości angielskiego
Oferujemy:
– holenderską umowę
– wypłatę wynagrodzenia co 4 tygodnie
– wynagrodzenie 10,55 euro/godzina brutto

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@kbti.pl w tytule: produkcja sałatek Helmond
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 90860929e3109ea0