14 euro

Programista frezarek / operator CNC – Holandia praca w Roosendal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendal
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: długa
  • Opublikowany: 12 czerwca 2018 08:00

Agencja „Kbti” dla klienta z Roosendal poszukuje od zaraz doświadczonych operatorów CNC / programistów frezarek do podjęcia pracy w Holandii. Ogłoszenie dla osób ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego.

PROGRAMISTA FREZARKI CNC, okol. Roosendal, stawka 14 euro

Agencja Zatrudnienia Kbti Poland (cert. 9154) poszukuje programistów frezarek
Obowiązki:
– programowanie maszyny CNC Hermle z systemem Okuma zgodnie ze specyfikacją i rysunkiem technicznym; ustawienie frezarki, uruchomienie, kontrola procesu, rozwiązywanie problemów
Wymagania:
– Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
– Prawo jazdy
– Doświadczenie
– Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:
– stawka 14 euro i możliwość pracy w nadgodzinach
– wypłaty tygodniowe
– umowa holenderska
Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@kbti.pl w tytule PROGRAMISTA FREZARKI CNC, okol. Roosendal,

ID ogłoszenia: 1075b18fea2487d3