10,00 € brutto/h

Przy pakowaniu słodyczy bez języka oferta pracy w Holandii od zaraz Veghel i Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel/Oss
  • Długość umowy: min. 6 tygodni z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 3 czerwca 2021 14:19

Zatrudnienie w Veghel i Oss dla pakowaczy bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Holandii dla Polaków przy pakowaniu słodyczy. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Veghel/Oss.

Wynagrodzenie: 10,00 € brutto na godz. dla osób powyżej 21 lat.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie praca przy taśmie;
  • pracownik będzie pakował różnego rodzaju słodycze – cukierki, gumy do żucia, batoniki oraz żelki.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • mile widziana znajomość języków obcych.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe + stałe dodatki zmianowe – 1 zmiana = 105%, 2 zmiana = 115%, a 3 zmiana to 128%;
  • po pięciu tygodniach stawka podstawowa +0,20 €, a po 10 tygodniach + kolejne 0,20 €;
  • holenderską umowę o pracę;
  • legalną oraz stabilną pracę;
  • na miejscu możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8,33% dochodów brutto oraz urlopowy – 10,87% dochodów brutto;
  • zakwaterowanie zgodne z SNF – płatne maksymalnie 96 € na tydzień, a dla osób w wieku do 20 lat – maksymalnie 87 € na tydzień;
  • holenderskie ubezpieczenie – płatne 25,84 € na tydzień;
  • darmowy dojazd do pracy;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • wsparcie przez wyjazdem.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez formularz na stronie:

Źródło: https://apnpraca.pl/pl/oferta-pracy/?job_id=9

ID ogłoszenia: 841609ebbe6f245e