do uzgodnienia

Przy sortowaniu odzieży od zaraz dam fizyczną pracę w Holandii bez języka Wormerveer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wormerveer
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 24 lutego 2022 20:06

Dla Polaków do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Holandii. Zatrudnienie w Wormerveer bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej z zakwaterowaniem, które zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Wormerveer.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie sortowanie odzieży używanej.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • bez języka niderlandzkiego, ale z komunikatywną znajomość języka angielskiego;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wynagrodzenie zgodne z holenderskimi stawkami dla branży lub sektora;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu oraz możliwe soboty;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto walutowe;
  • zakwaterowanie;
  • transport do pracy samochodami służbowymi;
  • na miejscu pomoc polskich koordynatorów.

Aplikacja:

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane na adres e-mail agencja@euroservices.com.pl

Osoby, które są zainteresowane podjęciem fizycznej pracy w Holandii, mogą też wysyłać zgłoszenia poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 22761f831ab7cc41