12,57 € brutto/h

Przy zbiorach truskawek od zaraz Holandia praca sezonowa bez języka 2022 Maasbree

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Maasbree
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 16 maja 2022 20:36

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie 2022 w Maasbree dla Polaków przy zbiorach truskawek bez języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Maasbree.

Wynagrodzenie: 12,57 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie truskawek wiszących oraz ich pielęgnowanie w szklarni oraz w tunelach;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia przy pracy w szklarni;
  • wykonywanie prostych prac porządkowych.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość brania nadgodzin, które są dodatkowo płatne;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • legalną pracę na podstawie umowy tymczasowej;
  • zakwaterowanie;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do/z/na terenie Holandii;
  • opiekę polskiego koordynatora operacyjnego;
  • możliwość wzięcia udziału w programie poleceń i dostania bonusu 200 PLN za polecenie znajomego do pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować poprzez stronę:

www.contrain.pl/aplikuj/?jobid=3683

źródło: contrain.pl/oferty-pracy/praca-przy-zbiorze-truskawek-w-holandii/

ID ogłoszenia: 794624cab01a7b2f