9,43 euro/h brutto

Sezonowa praca Holandia przy zbiorach truskawek bez znajomości języka Belfeld

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Belfeld
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2017 02:31

Aktualnie poszukujemy chętnych do zatrudnienia w szklarni z Belfeld. Sezonowa praca w Holandii przy zbiorach truskawek dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Belfeld, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,43 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na ręcznym zbieraniu truskawek w szklarni

Wymagania:

  • preferowane osoby z doświadczenie w zbieraniu truskawek szklarniowych
  • co najmniej 167 cm wzrostu przez wzgląd na wysokość półek
  • chęć i motywacja do pracy
  • dużą zaletą będzie lokum na terenie Holandii

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania
  • dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie
  • dużą ilość godzin tygodniowo oraz możliwość brania dodatkowo płatnych nadgodzin
  • zatrudnienie na warunkach holenderskich u rzetelnego pracodawcy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie zgłoszenia na adres:

a.franciszkow@pran.eu

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-szklarni-truskawki-3684825.html

ID ogłoszenia: 17558dcce9c11449