13-15 euro/h

Ślusarz stoczniowy – Holandia praca od zaraz w Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2019 01:44

Ze znajomością języka angielskiego w rejonie Roosendaal do podjęcia legalna praca w Holandii w branży przemysłowej na stanowisku ślusarza stoczniowego z doświadczeniem zawodowym.

Miejsce pracy: Roosendaal, Holandia

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy Ślusarza Budowlanego.

Obowiązki:

-Odczytywanie rysunku technicznego,
-Obsługa dźwigu (żuraw),
-Prace przy użyciu palnika tnącego,
-Spawanie gazowe,

Oferujemy:

-Zatrudnienie na holenderskich warunkach,
-Atrakcyjne wynagrodzenie – 13 – 15 netto € /h
-Gwarantowane 40 – 50 h pracy tygodniowo,
-Praca na 2 zmiany,
-Ubezpieczenie HollandZorg,
-Bezpłatne zakwaterowanie oraz dojazd do i z miejsca pracy,
-Pomoc polskiego personelu.

Wymagania:

-Certyfikat VCA -konieczność!
-Gotowość do wyjazdu do pracy za granicę,
-Chęć podjęcia pracy długoterminowej,
-Doświadczenie na podobnym stanowisku,
-Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

Zgodnie z art.6 ust.1 oraz 7 ust. 2 RODO – Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora danych, którym jest „ORIENTA POLSKA” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-845) przy ul. Łuckiej 18 lok.7- dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w tym na inne stanowiska oraz udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom.

Aby zapewnić lepszą ochronę Państwa danych, przesłane CV zostanie zachowane w naszej bazie, dzięki czemu będą mieli Państwo stały dostęp do przechowywanych informacji oraz możliwość samodzielnego usunięcia swoich danych.
Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Polityki Prywatności dot. ochrony danych osobowych, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.orientapolska.pl.
Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci, oraz że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Certyfikat agencji zatrudnienia: 13347

ID ogłoszenia: 3015dc150d775311

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Orienta Polska

Ostatnie przedmioty dodane przez Orienta Polska »