10,24€ brutto/h

Sortowanie i pakowanie cykorii fizyczna praca w Holandii bez języka od zaraz, Goes

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Goes
  • Data rozpoczęcia pracy: 04-01-2021
  • Długość umowy: kontrakt
  • Opublikowany: 10 grudnia 2020 00:41

W rejonie Goes propozycja fizycznej pracy w Holandii także bez znajomości języka przy sortowaniu oraz pakowaniu cykorii. Zakwaterowanie będzie zorganizowane na miejscu odpłatnie.

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: sortowanie i pakowanie cykorii. Praca w Holandii u jednego z naszych zagranicznych klientów.

Chcesz spróbować swoich sił w pracy na sortowni? Poszukujesz oferty z zapewnioną liczbą godzin? Jeśli tak, to aplikuj już dziś!

Zakres obowiązków:

sortowanie/pakowanie cykorii przy taśmie produkcyjnej wg. wytycznych pracodawcy
odkładanie posortowanej cykorii do skrzynek/na palety

Oczekujemy od Ciebie:

dyspozycyjności do podjęcia pracy na okres 3 m-cy
gotowości do wykonywania fizycznej pracy przy taśmie produkcyjnej
znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z pracodawcą
umiejętności współpracy z innymi pracownikami
dokładności i zaangażowania w wykonywanej pracy

Oferujemy:

pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
pracę w systemie jednozmianowym w międzynarodowym środowisku
przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
możliwość podjęcia dłuższej współpracy
legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
dodatek wakacyjny doliczany do wynagrodzenia
dodatek dla kierowcy samochodu służbowego doliczany do wynagrodzenia
opiekę koordynatora w miejscu pracy
możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

ID ogłoszenia: 7105fd22345ea2d6