w zaleznosci od doswiadczenia

Utrecht, Holandia praca 2018 jako magazynier – orderpicker ( EPT/EPC)

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: styczen
  • Długość umowy: 78 tygodni
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 05:45

W Utrechcie do podjęcia legalna praca w Holandii na stanowisku magazyniera – orderpicker przy kompletowaniu zamówień z pomocą wózka EPT. Zatrudnienie od stycznia 2018.

Nasz klient jest jednym z najwiekszych logistycznych przedsiebiorcow na swiecie. Posiada wiecej niz 1000 lokalizacji rozmiesczonych w 100 krajach. Specjalizuje sie w dbaniu o transport droga morska, lotnicza oraz kolejowa.

Opis stanowiska:

Chcesz pracowc jako orderpicker w Utrechcie? Jestes dostepny na pelen etat i posiadacz doswiadczenie jako operator wozka widlowego? Daj nam o tym znac jak najszybciej i zacznij prace juz teraz!
Jako orderpicker dbaszc o to, aby kazdy klient otrzymal swoje zamowienie. Do zbierania i kompletowania zamowien uzywasz skanera i wozka widlowego. Nastepnie ukladasz zebrane zamowienia na odpowioednie palety, ktore przygotowywane sa do wysylki.
Swoja prace bedziesz wykonywal w systemie zmianowym, w zaleznosci od twojej dyspozycji : od 6:00 – 14:30 lub od 14:30 – 23:00.

Czego oczekujemy:

Od kandydatow oczekujemy doswiadczenia jako operator wozkow widlowych. Dodatkowo doswiadczenia jako orderpicker ze skanerem oraz dokladnosci. Rowniez jednym z warunkow jest dobra znajomosc jezyka holederskiego lub/i jezyka angielskiego oraz zmieszkanie w Utrechcie badz okolicy.

Nasza oferta:

W zamiam oferujemy Tobie dlugoterminowa prace w pelnym pelnym wymiarze godzin. Oprocz tego bedziesz pracowal w dynamicznej firmie, ktora oferuje mozliwosc rozwoju twojej kariery zawodowej. Zostaniesz poddany bezplatnym i odpowiednim treninga i szkolenia , ktore przygotuja Ciebie do oferowanej pracy.
Twoje wynagrodzenie bedzie co tygodniowe i zgodne z CAO (TLN). Pracujac w zmianowym systemie czasu pracy bedziesz otrzymywal do tego adekwatne dodatki.

INFO: Zainteresowane osoby prosimy o skladanie swoich aplikacji poprzez rejestracje na www.myflexwork.com/pl

Pomozemy Ci znalesc uczciwa i interesujaca prace!

ID ogłoszenia: 6695a27cfbb55388