0

Weert, dam pracę w Holandii od zaraz na budowie jako betoniarz-zbrojarz 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Weert
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 3-06
  • Długość umowy: stała
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 maja 2019 23:53

Firma z miejscowości Weert poszukuje od zaraz budowlańców – betoniarzy / zbrojarzy do legalnej pracy w Holandii na budowie. Zatrudnienie 2019 dla kandydatów z doświadczeniem zawodowym.

Agencja pracy Weurk B.V. dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko betoniarz — zbrojarz. Praca w miejscowości Weert.

Opis stanowiska:
-montaż zbrojeń w formach
-zbrojenie elementów budowlanych i zalewnie form betonem
-maszynowe gięcie zbrojeń oraz cięcie prętów,

Wymagania:
Praktyka na wyżej wymienionym stanowisku.
Język niemiecki w stopniu komunikatywnym
P.jazdy i auto będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
-legalne zatrudnienie
-cotygodniowe wynagrodzenie
– pracęna stabilnych warunkach oraz na długi okres czasu
-zakwaterowanie
-ubezpieczenie
-stawka godzinowa 11, 72 +14 euro dodatku dziennego

Osoby spełniające kryteria i zainteresowane oferta, proszeni są o przesyłanie CV na adres: karolinanowak@weurk.com z dopiskiem BETONIARNIA, tel.kontaktowy +31630107839

ID ogłoszenia: 6655cea4c4d9fcab