14,25-15,25/h +zakwaterowanie

Bez języka dam pracę w Holandii od zaraz produkcja kosmetyków w fabryce z Venlo 2024

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 stycznia 2024 15:32

Od zaraz w fabryce z Venlo do podjęcia legalna praca w Holandii przy produkcji kosmetyków do ciała. Oferta 2024 bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym dla pracowników.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Venlo

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Zarobki: 14,25 euro/h brutto na początek, po 3 miesiącach podwyżka do 15,25 euro/h brutto.

Obowiązki:

  • Pakowanie, etykietowanie i przygotowywanie produktów do pielęgnacji ciała zgodnie z naszymi wyśrubowanymi standardami jakości.
  • Obsługa sprzętu produkcyjnego.
  • Rygorystyczne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Współpraca z zespołem dla efektywnego przeprowadzania procesów produkcyjnych.
  • Utrzymywanie kontroli nad stanem zapasów i zgłaszanie niedoborów.

Wymagania:

  • Zapał do pracy w produkcji kosmetyków, doświadczenie mile widziane, ale nie wymagane.
  • Umiejętność pracy w zespole i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Elastyczność w dostosowywaniu się do zmian oraz szybkie przyswajanie nowych procedur.

Co oferujemy:

  • Początkowe wynagrodzenie 14,25 euro/h brutto, z opcją podwyżki do 15,25 euro/h brutto po 3 miesiącach.
  • Szybki start w pracy.
  • Bezpłatne zakwaterowanie.
  • Przyjazne i dynamiczne środowisko pracy.
  • Szanse na rozwój zawodowy i uczestnictwo w szkoleniach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem:

„produkcja kosmetyków Venlo 2024”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 495658df5d48d366