14,20 brutto/h +mieszkanie

Bez języka dla par dam pracę w Holandii od zaraz na magazynie ze słodyczami, Nijmegen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijmegen
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 lutego 2024 19:14

Od zaraz dla par i grup z darmowym zakwaterowaniem do podjęcia praca w Holandii na magazynie ze słodyczami. Ogłoszenie 2024 bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień. Mile widziane osoby z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Rejon Nijmegen, Holandia

Wynagrodzenie: 14,20 €/godz. brutto (bez stawki wiekowej)

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań w centrum dystrybucji specjalizującym się w sprzedaży asortymentu słodyczy, przekąsek oraz napojów.
  • Zachowanie czystości i pakowanie artykułów.
  • Kompletacja zamówień i ich właściwe oznaczanie.
  • Obsługa różnych urządzeń logistycznych, takich jak maszyny do owijania palet i wózki.

Wymagania:

  • Brak konieczności posiadania znajomości języka obcego.
  • Gotowość do długotrwałego zaangażowania w pracę.
  • Umiejętność efektywnej pracy w grupie.
  • Odpowiedzialne podejście i sumienne podejmowanie obowiązków.

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 14,20 €/godz. brutto (bez uwzględnienia stawki wiekowej).
  • Bezpłatne zakwaterowanie dla pracowników w wygodnie zlokalizowanym hotelu pracowniczym (pokoje dwuosobowe z prywatną łazienką).
  • Możliwość pracy zarówno dla par, jak i grup.
  • Pełne wsparcie w kwestiach formalnych związanych z zatrudnieniem i pobytem w Holandii.
  • Pomoc ze strony tłumacza lub koordynatora posługującego się językiem polskim.
  • Perspektywy rozwoju zawodowego oraz opcja długoterminowej współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem:

„Magazyn słodyczy Nijmegen 2024”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 10165ca8474d4e18

1 odpowiedź na “Bez języka dla par dam pracę w Holandii od zaraz na magazynie ze słodyczami, Nijmegen”

  1. Karol Agnieszka na 25 lutego 2024 @ 10:32

    Witam. Wraz z żoną szukamy pracy w Holandii bez znajomości języka i bez prawa jazdy. Jeżeli są jakieś oferty pracy dla par to proszę o kontakt telefoniczny+48609998700