10 €/h netto

Bez znajomości języka dam pracę w Holandii od zaraz sprzątanie samolotów pasażerskich Woensdrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Woensdrecht
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 listopada 2019 13:30

Firma z Woensdrecht szuka chętnych bez znajomości języka do pracy w Holandii przy sprzątaniu samolotów pasażerskich. Zatrudnienie aktualne od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Woensdrecht.

Wynagrodzenie: 10 Eur netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie mycie oraz sprzątanie samolotów pasażerskich;
  • pracę od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego, ale nie jest konieczny;
  • umiejętność dokładnego sprzątania;
  • obowiązkowość;
  • zdolność do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę zgodną z przepisami kraju, w którym jest podpisywana, a na jej podstawie można się będzie ubiegać o dodatki wypłacane przez holenderskie urzędy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie  w pokojach dwu lub trzyosobowych;
  • bezpłatny dojazd do pracy;
  • regularne cykle pracy, które wynoszą 36 dni pracy i 12 dni wolnego;
  • pracę w dobrze działającej firmie;
  • możliwość rozwijania się.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: +31 655 84 16 67

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca-przy-sprzataniu-samolotow-pasazerskich-CID4-IDChiYB.html

ID ogłoszenia: 9975dcd930482a48

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka dam pracę w Holandii od zaraz sprzątanie samolotów pasażerskich Woensdrecht”

  1. Witam serdecznie. Czy to ogłoszenie jest nadal aktualne?