do uzgodnienia

Bez znajomości języka Holandia praca od zaraz przy pakowaniu czekoladek w Waalwijk 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: min. 3 tygodnie
  • Opublikowany: 5 października 2020 17:22

Dla pakowaczy aktualna od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Waalwijk dla Polaków przy pakowaniu czekoladek z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Waalwijk.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji czekoladek przy układaniu, pakowaniu, etykietowaniu oraz wkładaniu gotowych produktów do pudełek;
  • praca siedząca.

Wymagania:

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • dostępność na przynajmniej 3 tygodnie;
  • możliwość podjęcia pracy w innych zakładach.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na warunkach holenderskich z pełnym pakietem socjalnym;
  • pracę na jednej zmianie od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 17:00;
  • wsparcie przed wyjazdem, np. umowa kierująca;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • wsparcie opiekuna podczas wyrabianiu numeru Sofi;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • płatne zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport lokalny.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV można wysyłać poprzez stronę:

tnsgroup.pl/praca-przy-pakowaniu-czekoladek/

ID ogłoszenia: 3905f6201e2db44e

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Holandia praca od zaraz przy pakowaniu czekoladek w Waalwijk 2020”

  1. Witam jestem zainteresowana pracą od zaraz