13,81-19,83 € brutto/h

Bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz na magazynie spożywczym Maastricht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Maastricht
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 4 marca 2024 11:03

Zatrudnienie w Maastricht dla magazynierów bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Holandii na magazynie hurtowni spożywczej. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Maastricht.

Wynagrodzenie: 13,81 – 19,83 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sortowanie przychodzących skrzynek oraz palet i kontenerów;
  • usuwanie naklejek i różnych zanieczyszczeń z pojemników i kontenerów rolkowych;
  • załadowywanie opakowań oraz skrzyń na samochody ciężarowe;
  • na zmianie nocnej w dziale ekspedycji zadaniem będzie sortowanie dostarczonych zamówień oraz sprawdzanie ich jakości i załadowywanie;
  • skanowanie produktów, sprawdzanie ich zgodności z zamówieniem;
  • zgłaszanie błędów w zamówieniach.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego;
  • posiadanie doświadczenia – minimum pół roku;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki zmianowe;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF – pokoje maksymalnie dwuosobowe;
  • ubezpieczenie;
  • dojazd do pracy rowerem lub samochodem;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • wsparcie w organizacji przejazdu z Polski do Holandii;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

m.kowalska@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 775 457 575

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-024350-pracownik-magazynowy-hurtowni-spozywczej/

ID ogłoszenia: 2065e042c0ec9fb