11,78-17,23 Eur/godz.

Bez języka dam fizyczną pracę w Holandii od zaraz przy wykładaniu towaru sklep z Amsterdamu

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 lutego 2019 00:41

Propozycja fizycznej pracy w Holandii przy wykładaniu towaru w sklepie do podjęcia od zaraz. Oferta bez znajomości języka z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie na miejscu, a do tego atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy wykładaniu towaru w sklepie.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 11,78 Eur/h – stawka dzienna oraz 17,23 Eur/h – stawka nocna.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca w supermarkecie przy układaniu towarów na półkach;
  • sprawdzanie odpowiedniej ceny produktu;
  • eksponowanie etykiety danego towaru;
  • kontrolowanie dat przydatności do spożycia;
  • dbanie o porządek na alejkach sklepowych;
  • segregowanie, czyli, np. sortowanie pustych pudełek.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • gotowość pracowania  w nadgodzinach;
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie czynnego prawa jazdy;
  • mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, a do tego dodatek wakacyjny 8%, co daje 0,88 Eur do każdej przepracowanej godziny;
  • holenderską umowę;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w domach albo mieszkaniach;
  • ubezpieczenie;
  • dla każdego możliwość awansowania;
  • transport do pracy.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem należy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj na stronie:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-wykladania-towaru-amsterdam,oferta,6574227

ID ogłoszenia: 6065c5b2a953c6b9