do ustalenia

Dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorach pieczarek bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 16 stycznia 2015 23:45

Oferta sezonowej pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka urzędowego i doświadczenia. Zatrudnienie dla pracownika sezonowego przy zbiorach pieczarek oraz ich pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika należy ręczny zbiór pieczarek. Zatrudniony podczas zbioru będzie wstępnie segregować grzyby odrzucając te niespełniające norm następnie będzie je pakować.

Wymagania:
– doświadczenie przy zbiorach
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim jest mile widziana
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie dodatkowym atutem
– możliwość wyjazdu na 6 miesięcy
– duża motywacja do pracy
– zaangażowanie

Oferujemy:
– ubezpieczenie i zakwaterowanie
– podpisanie legalnej umowy na holenderskich zasadach
– pracę na pół roku
– pomoc w pierwszych dniach
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Kontakt telefoniczny
Kielce- 41 344 38 16
Lublin- 81 444 27 24
Opole- 77 460 90 77

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-zbiorze-pieczarek-id262939.html

ID ogłoszenia: 28354b98240b640d

8 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorach pieczarek bez znajomości języka”

  1. Zainteresowani na 22 stycznia 2015 @ 19:34

    Jestesmy zainteresowani praca w holadji dwie soby, Monika i Andrzej wiek 31 lat kontakt ma emaila

  2. Jesteśmy zainteresowane wraz z koleżanką tą ofertą,proszę o kontakt

  3. Witam jestem zainteresowana wraz z koleżanką ofertą pracy,proszę o kontakt 791 886 087 Pozdrawiam

  4. Witam jestem zainteresowany oferą pracy przy pieczarkach Paweł 42lata matek409@wp.pl poszukuje też pracy w zakładzie pogrzebowym za granicą

  5. zainteresowany na 26 stycznia 2015 @ 17:12

    jestem zainteresowany praca przy zbiorze

  6. Interesant na 27 stycznia 2015 @ 09:29

    Witam
    jestem zainteresowany w raz z kolega wiek 21 lat . kontakt na maila
    Pozdrawiam

  7. 691086832 jestem zainteresowany

  8. Witam jestem zainteresowana oferta. annaborowska448@onet.pl