do ustalenia

Praca Holandia dla Polaków przy pakowaniu perfum bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 16 stycznia 2015 23:44

Poszukujemy pakowaczy do pracy w Holandii na linii produkcyjnej. Oferta dla Polaków – pakowaczy na produkcji przy pakowaniu perfum bez znajomości języka urzędowego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: JD/PHS/01/2015

Zadania:
Pracownik będzie się zajmować pakowaniem perfum oraz naklejaniem na opakowania kodów. Zatrudniony będzie również kontrolować jakość produktów.

Wymagania:
– sprawne dłonie
– dbanie o szczegóły i estetyczny wygląd
– dobra znajomość języka angielskiego
– chęć podjęcia zatrudnienia na 6 miesięcy
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i ruchowe
– samodyscyplina, zaangażowanie

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– na miejscu pomoc polskich rezydentów
– podpisanie umowy tymczasowej na holenderskich warunkach
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– miejsce zamieszkania
– dojazdy do pracy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: opole@ottopraca.eu w treści prosimy umieścić klauzule o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-perfum-holandia-id262282.html

ID ogłoszenia: 19054b9779618827

7 komentarzy na “Praca Holandia dla Polaków przy pakowaniu perfum bez znajomości języka”

  1. danielm1995 na 17 stycznia 2015 @ 17:20

    Witam jesteśmy z kolegą bardzo zainteresowani ową pracą gdyż mamy ciężką sytuacje w domu jesteśmy młodzi,energiczni,sumienni,dyspozycyjni od zaraz bardzo prosimy o kontakt:
    722 334 960 /531 750 119

  2. Witam jesteśmy wraz z koleżanką zainteresowane ofertą,proszę o kontakt 791 886 087

  3. Witam jestem zainteresowana wraz z koleżanką ofertą,proszę o kontakt 791 886 087 Pozdrawiam

  4. pracownik przy pakowaniu perfum na 24 stycznia 2015 @ 11:30

    jestem zainteresowana waszą ofertą pracy mój numer 720-810-485

  5. Witam jesteśmy z kolegą chętni do pracy numer telefonu 519805296 Sebastian

  6. Witam, wraz z kolegą jestesmy zainteresowani państwa oferta. Obecnie znajdujemy się na terenie Holandi. Mamy po 21 lat. Jestemy gotowi do każdej pracy oraz posługujemy się jezykiem angielkim w stopniu podstawowym.Prosimy o kontakt:0644580597

  7. Witam jestem.zaintteresowana panstwa Oferta mam.21 lat pochodze z Wroclawia . Jestem.gotowa wyjechac w kazdej chwili. Prosze o kontakt. 730270236