10-15 euro/h brutto

Fizyczna praca w Holandii przy sprzątaniu z językiem angielskim Ridderkerk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ridderkerk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 20 listopada 2014 02:04

Firma z Ridderkerk szuka pracowników przy sprzątaniu zakładu produkcyjnego. Praca w Holandii od zaraz dla sprzątaczy z językiem angielskim i holenderskim.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania
Lokalizacja: Holandia, Ridderkerk
Wynagrodzenie: 10-15 euro/h brutto

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na sprzątaniu pomieszczeń w zakładzie gdzie produkowane są warzywa i owoce. Pracownik będzie zajmować się czyszczeniem maszyn i urządzeń oraz sprzątaniem biur, szatni i toalet.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– język holenderski podstawowy
– doświadczenie przy sprzątaniu
– gotowość do natychmiastowego wyjazdu
– chęć pozostania w Holandii na 6 miesięcy
– znajomość systemu HACCP
– przestrzeganie zasad BHP
– znajomość zasad elektryki
– certyfikat VCA
– zatrudnimy pracowników odpowiedzialnych i rzetelnych

Oferujemy:
– wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie w cenie 18,90 euro za tydzień
– miejsce zamieszkania na czas trwania umowy odpłatne 86,45 euro za każde 7 dni
– oferujemy ulgi podatkowe
– dla najlepszych perspektywa rozwoju osobistego i awansu

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: Holandia@eurowork.net.pl w formie CV wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych. W tytule prosimy wpisać: Pracownik działu sprzątającego.

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-dzialu-sprzatajacego-z-jangholen-id253749.html

ID ogłoszenia: 644546d3757b23ae