do uzgodnienia

Holandia praca fizyczna od zaraz bez języka Raamsdonksveer segregacja butelek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Raamsdonksveer
  • Długość umowy: brak informacji
  • Opublikowany: 29 maja 2016 00:41

Dystrybutor napojów z Raamsdonksveer szuka nowych pracowników do segregacji i pakowania butelek od zaraz. Praca w Holandii bez znajomości języka dla Polaków. Wynagrodzenia wypłacamy co tydzień.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Miasto: Raamsdonksveer.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Opis stanowiska:
praca odbywa się w punkcie dystrybucji napojów oraz ma charakter fizyczny. Pracownik odpowiada za segregację oraz pakowanie butelek. Zadania wykonywane są w obniżonej temperaturze.

Wymagania:

  • język angielski na komunikatywnym poziomie;
  • predyspozycje do wykonywania pracy fizycznej;
  • motywacja do pracy;
  • możliwość wykonywania zadań w warunkach chłodniczych;
  • prawo jazdy kat.B;
  • sumienne i odpowiedzialne podejście;
  • dokładność.

Zapewniamy:

  • możliwość skorzystania z zakwaterowania płatnego;
  • ubezpieczenie płatne;
  • dojazdy do pracy;
  • pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii;
  • wsparcie w formalnościach;
  • wypłaty wynagrodzenia co tydzień;
  • legalne i przyjazne warunki pracy.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie aplikacji poprzez link:

Odpowiemy wyłącznie na te aplikacje, które będą spełniały nasze wymagania. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 87757437ea68de39

2 komentarze na “Holandia praca fizyczna od zaraz bez języka Raamsdonksveer segregacja butelek”

  1. Witam serdecznie mam na imię Beata i razem z partnerem Andrzejem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy sumienni rzetelnie wykonujemy powierzone nam zadania dbamy o porządek na stanowisku pracy. Mamy doświadczenie zawodowe w produkcji i magazynie .Jeżeli spełniamy oczekiwania bardzo prosimy o kontakt nasze numery telefonów
    Beata 07934802668
    Andrzej 07759493852
    lub mail bea_dem@wp.pl. pozdrawiam Beata

  2. jestem z kobieta bardzo chetni do pracy od zaraz 🙂