13,96 € brutto/h

Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka przy pakowaniu pączków i ciastek Bunschoten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 15 stycznia 2024 11:42

Zatrudnienie w Bunschoten dla pakowaczy bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Holandii przy pakowaniu pączków i ciastek. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bunschoten.

Wynagrodzenie: 13,96 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy produkcji ciastek, pączków i tart owocowych;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • sprawdzanie jakości produktów;
  • przygotowywanie towarów to transportu.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • elastyczność;
  • umiejętność wykonywania zadań przy taśmie;
  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe oraz dodatki zmianowe od 34 do 100%;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • pracę w systemie na trzy zmiany;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF – pokoje max dwuosobowe;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość dojeżdżania do pracy rowerem albo samochodem służbowym;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

fiacek@covebo.pl lub prosimy zgłaszać się pod numerem telefonu: +48 775 457 575

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001713-produkcja-ciastek-i-paczkow-oferta-dla-osob-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 986659fe6209cc6f