12,50 € brutto/h

Od zaraz dam pracę w Holandii magazyn drogeryjny bez znajomości języka Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2023 22:20

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Holandii na magazynie drogeryjnym. Zatrudnienie w Venlo bez znajomości języka niderlandzkiego dla dyspozycyjnych magazynierów . Pracodawca zapewnia wsparcie polskojęzycznego opiekuna.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Venlo.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • naklejanie etykiet, skanowanie, a także pakowanie środków chemii gospodarczej;
  • odkładanie produktów na paletę i przygotowywanie ich do wysłania;
  • zadaniem będzie też przygotowywanie kartonowych wystawek sklepowych.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie do pracy;
  • sumienne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe oraz dodatki za pracę w soboty, niedziele i nadgodziny;
  • zatrudnienie idealne dla mężczyzn;
  • pracę w systemie na dwie zmiany;
  • holenderską umowę;
  • 26 dni płatnego urlopu na rok;
  • stałe wsparcie polskiego opiekuna;
  • umowę tymczasową;
  • legalną pracę;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 600 877 477 albo poprzez stronę:

źródło: https://contrain.pl/oferty-pracy/praca-w-holandii-przy-srodkach-chemii-gospodarczej/

ID ogłoszenia: 759649dd50890be8