12,10 € brutto/h

Od zaraz Holandia praca bez języka sortowanie odzieży używanej w Etten-Leur

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Etten-Leur
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: 19 lutego 2024 19:24

Bez znajomości języka do podjęcia fizyczna praca w Holandii. Zatrudnienie w Etten-Leur od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Etten-Leur.

Wynagrodzenie: 12,10 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sortowanie odzieży używanej na grupy;
  • wykonywanie zadań w pozycji stojącej przy stole;
  • praca na jednej zmianie od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć podjęcia pracy na dłużej – minimum trzy miesiące.

Oferujemy:

  • stałą pracę;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość dojeżdżania do pracy rowerem lub samochodem służbowym;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • dodatki do wynagrodzenia za pracę w weekendy i w nadgodzinach.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

recruitment@flexcraft.eu albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu: +48 504 181 439

Źródło: flexcraft.nl/pl/vacatures/working-in-holland/sortowanie-odziezy-ZH8Xj8udWy4lTb9t/

ID ogłoszenia: 22365bb638ad77bf