14,20 brutto/h +mieszkanie

Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka dla par na magazynie słodyczy w Nijmegen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijmegen
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 marca 2024 10:14

Hurtownia słodyczy z Nijmegen poszukuje osoby, pary, grupy do pracy w Holandii na magazynie. Ogłoszenie dostępne od zaraz także bez znajomości języka niderlandzkiego. Zakwaterowanie darmowe zorganizowane dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Rejon Nijmegen, Holandia

Wynagrodzenie: 14,20 €/godz. brutto (bez stawki wiekowej)

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zadań związanych z funkcjonowaniem magazynu w centralnym ośrodku dystrybucji specjalizującym się w sprzedaży różnorodnych produktów, w tym słodyczy, przekąsek i napojów.
  • Utrzymywanie wysokiego standardu czystości na magazynie oraz odpowiedzialność za precyzyjne i estetyczne pakowanie artykułów.
  • Kompletowanie zamówień z uwzględnieniem dokładności i rzetelności, a także właściwe oznaczanie produktów, umożliwiające sprawną identyfikację.
  • Obsługa różnorodnych urządzeń logistycznych, takich jak maszyny do owijania palet czy wózki, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i efektywności.
  • Aktywny udział w procesach logistycznych, wspierając płynność pracy magazynu i zapewniając terminową realizację zadań.

Wymagania:

  • Nie jest wymagana znajomość języka obcego, co oznacza, że nie jest to kryterium konieczne do spełnienia.
  • Gotowość do długotrwałej współpracy.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole, co jest kluczowe dla harmonijnego funkcjonowania grupy roboczej.
  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków oraz sumienne wykonywanie zadań, gwarantujące wysoką jakość pracy.

Oferta:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości 14,20 €/godz. brutto (bez stawki wiekowej).
  • Bezpłatne zakwaterowanie dla pracowników, dostępne w dogodnie zlokalizowanym hotelu pracowniczym. Pokoje dwuosobowe z prywatną łazienką zapewniają komfortowe warunki mieszkalne.
  • Możliwość podjęcia pracy zarówno indywidualnie, jak i w parach lub grupach, umożliwiając elastyczność w organizacji zatrudnienia.
    Pełne wsparcie w kwestiach formalnych związanych z zatrudnieniem i pobytem w Holandii, ułatwiające rozpoczęcie pracy oraz życie w nowym otoczeniu.
  • Pomoc ze strony tłumacza lub koordynatora posługującego się językiem polskim, gwarantująca skuteczną komunikację i eliminująca bariery językowe.
  • Perspektywy rozwoju zawodowego oraz opcja długoterminowej współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem:

„Magazyn słodyczy Nijmegen 2024”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 4265ef6d59bc6c3

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka dla par na magazynie słodyczy w Nijmegen”

  1. Wiolka76 na 12 marca 2024 @ 11:03

    Jesteśmy zainteresowani praca na magazynie slodyczy Nijmegen czy jest aktualna