13,50/h +mieszkanie

Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka dla par pakowanie słodyczy, Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: do końca października
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 października 2023 22:10

Dla par pakowaczy w rejonie Amsterdamu do podjęcia tymczasowa praca w Holandii przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka z zamieszkaniem zapewnionym bezpłatnie na cały okres umowy (do końca października).

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Amsterdam

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4 (lub 2 pary)

Umowa tymczasowa: do 27.10.2023

Zadania:

Pakowanie słodyczy w zestawy promocyjne zgodnie z wytycznymi i standardami jakościowymi (obecnie pakowane zestawy słodyczy na Halloween)
Dbanie o odpowiednie etykietowanie i opakowanie gotowych produktów.
Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

Brak wymaganego doświadczenia zawodowego, chęć do pracy i zaangażowanie.
Wymagana zdolność do pracy w zespole.
Osoby bez znajomości języka holenderskiego również mile widziane.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy za wydajność pracy.
Zakwaterowanie darmowe na cały okres współpracy (do 27-go października 2023) w pobliżu miejsca pracy.
Umowę tymczasową do 27 października 2023.
Możliwość podjęcia pracy od zaraz również dla par.
Wsparcie w załatwianiu formalności związanych z zatrudnieniem i mieszkaniem.
Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres email z dopiskiem „pakowanie słodyczy Amsterdam 2023”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 3916508ad2eb9326