12,85/h +zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca w Holandii na produkcji czekolady od zaraz w fabryce z Hagi

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 października 2023 20:22

Fabryka czekolady z Hagi od zaraz potrzebuje pracowników do pracy w Holandii na produkcji słodyczy. Ogłoszenie bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: pracownik produkcji

Liczba miejsc: 6

Start: październik 2023

Zarobki: od 12,85 euro/h brutto bez stawki wiekowej

Umowa: docelowo stała

Zakres obowiązków:

Przygotowywanie i nadzór nad jakością składników używanych do produkcji różnorodnych rodzajów czekolady z różnymi nadzieniami i dodatkami.
Po przeszkoleniu, obsługa maszyn produkcyjnych.
Kontrola jakości finalnych produktów.
Pakowanie i przygotowanie gotowych produktów do magazynowania.
Utrzymanie czystości na linii produkcyjnej.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w produkcji lub przemyśle spożywczym.
Znajomość języka angielskiego będzie atutem.
Gotowość do podjęcia stałej pracy w Holandii od zaraz.

Oferujemy:

Konkurencyjne wynagrodzenie bez względu na wiek.
Bezpłatne zakwaterowanie na miejscu przez pierwsze 6 miesięcy.
Pomoc w sprawach formalnych i tłumaczeniu dokumentów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń na poniższy adres e-mail, z dopiskiem:

„Produkcja czekolady Haga 2023″

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 88651b298af024b