15,85 +zakwaterowanie

Pakowanie perfum Holandia praca od zaraz bez znajomości języka w Rotterdamie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: do końca czerwca 2024
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2024 17:02
  • Wygasa: 15 dni, 19 godzin

W firmie z Rotterdamu od zaraz do końca czerwca 2024 dostępna tymczasowa praca w Holandii przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie bez znajomości języka obcego z zakwaterowaniem darmowym na miejscu.

Start: od zaraz

Zarobki: 15,85 €/h brutto +dodatki, premie

Miejsce: Rotterdam

Liczba miejsc: 4

Umowa: do końca czerwca 2024

Zadania Pracownika:

Praca polega na pakowaniu oraz przepakowywaniu kosmetyków (głównie perfum) w nowe opakowania i powtórne foliowanie lub tworzenie zestawów kosmetyków (przykładowo perfumy + żel pod prysznic).

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 15,85 €/h brutto, z możliwością dodatkowych premii i dodatków
  • Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na miejscu przez okres zatrudnienia
  • Dynamiczną pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pełen etat przez okres obowiązywania umowy

Wymagania:

  • Gotowość do pracy od zaraz
  • Dyspozycyjność do końca czerwca 2024
  • Chęć nauki i szybkiego przyswajania nowych umiejętności
  • Umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem:

„pakowanie perfum Rotterdam 2024”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje.

ID ogłoszenia: 195661d818686ea8