9,94 Eur brutto/h + dodatki

Od zaraz praca w Holandii przy sprzątaniu mieszkań i biur Zwaagdijk 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwaagdijk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 2 września 2019 12:05

Aktualna od zaraz oferta pracy w Holandii 2019 przy sprzątaniu mieszkań i biur. Zatrudnienie w Zwaagdijk dla sprzątaczek z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Zwaagdijk.

Wynagrodzenie: 9,94 Eur brutt  na godz. + dodatki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie mieszkań, biur i pomieszczeń sanitarnych;
  • zgłaszanie i dokładne opisywanie ewentualnych awarii;
  • informowanie mieszkańców o tym, jakie panują zasady w danym ośrodku, np. udogodnienia;
  • zgłaszanie i rozstrzyganie problemów wśród mieszkańców.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub holenderskiego;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • chęć podjęcia pracy na dłużej;
  • minimum pół roku doświadczeniu przy sprzątaniu;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8% dochodów brutto oraz urlopowy 10,87% dochodów brutto, które są naliczane od godzin podstawowych;
  • kontrakt holenderski;
  • wypłata raz w tygodniu na rachunek walutowy w Polsce;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • wsparcie koordynatorów;
  • płatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • zorganizowanie płatnego przejazdu do Holandii u zaufanego przewoźnika;
  • możliwość zjeżdżania do Polski po 6 – 8 przepracowanych tygodniach na 1 – 2 tygodnie do Polski;
  • rozliczenia podatkowe, które pozwolą odzyskać nadpłacony podatek.

Aplikacja:

Aplikować można wysyłać przez formularz rejestracyjny dostępny na stronie:

www.eena.pl/2,18286,oferta-pracy-sprzatacz-sprzataczka.html

ID ogłoszenia: 4825d51c41b48d59