Do uzg.

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka od zaraz pakowanie sałatek w Dronten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dronten
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: 9msc
  • Opublikowany: 20 lipca 2023 00:59

Na produkcji w rejonie Dronten od zaraz oferta legalnej pracy w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu sałatek. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione odpłatnie.

Firma poszukuje stolarza jachtowego i kamperowego do pracy w Niemczech

Praca w okolicach Kilonii lub Schleswig

Jesteś stolarzem i spełniasz poniższe kryteria, zapraszam Cię do uzupełnienia formularza zgłoszeniowego : https://www.klaverteam.com/formularz-aplikacyjny-oliwiaa/
Oczekiwania pracodawcy:
– kilkuletnie doświadczenie zawodowe
– mile widziane doświadczenie przy jachtach lub statkach
– prawo jazdy i samochód na dojazd do pracy
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2)
Zakres obowiązków:
 – budowa elementów statków
 – czytanie rysunków i przygotowywanie dokumentacji
 – dokładne wbudowanie i dopasowanie przegród i mebli
 – budowa i montaż kompleksowego wyposażenia wnętrza statków z drewna
 – produkcja precyzyjnie dopasowanych okładzin z różnych materiałów
 – lakierowanie
 – prace wykończeniowe
 – kontrola końcowa
 – praca na maszynach stolarskich
 – prace stolarskie przy kamperach
 – obróbka drewna
 – piłowanie i cięcie drewna
 – obsługa prasy
Dodatkowe informacje:
 – praca na jedną zmianę
 – dieta dzienna 40 €
Zadzwoń:
Oliwia + 48 570 901 088
Dominika + 48 570 901 033
Kamila +48 570 901 141
Klaver, KRAZ 18450

ID ogłoszenia: 28264b79169ddc88