do uzgodnienia

Dam pracę na Holandii na magazynie Waalwijk od zaraz bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Opublikowany: 6 września 2016 23:37

Praca w Holandii na magazynie sklepu internetowego przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie w Waalwijk, dostępne dla Polaków bez znajomości języka od zaraz z zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie.

Stanowisko: Magazynier sklepu internetowego

Miejsce: Waalwijk

Wynagrodzenie: do ustalenia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: minimum 6 miesięcy

Opis stanowiska:

  • do obowiązków pracownika magazynu należy zbieranie i realizacja zamówień, segregowanie oraz przygotowywanie produktów do wysyłki
  • praca w systemie zmianowym, również w nocy

Wymagania:

  • dostępność minimum 6 miesięcy
  • umiejętność podstawowej obsługi komputera
  • posługiwanie się językiem angielskim na poziomie co najmniej A1 lub B2
  • chęć podjęcia pracy oraz zaangażowanie
  • zaletą będzie posiadanie rekomendacji oraz orzeczenia o niekaralności

Oferujemy:

  • wsparcie w organizacji dojazdu do Holandii
  • pomoc w wyrobieniu numeru identyfikacji podatkowej sofi
  • płatne zakwaterowanie zaproponowane przez Agencję
  • ubezpieczenie pracownicze
  • propozycję współpracy na dłuższy okres
  • opiekę koordynatora
  • atrakcyjną pensję wypłacaną cotygodniowo
  • premie i dodatki za pracę zmianową i weekendową

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o przesłanie CV (tylko w języku angielskim z informacją w tytule maila SKLEP INTERNETOWY) na adres mailowy praca@hobij.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/magazynier-sklep-internetowy-waalwijk-id405040.html

ID ogłoszenia: 79657cda9acc3d87

1 odpowiedź na “Dam pracę na Holandii na magazynie Waalwijk od zaraz bez znajomości języka”

  1. Jestem zainteresowana moj nr 669 695 417