do ustalenia

Oferta pracy w Holandii przy zbiorach ogórków w szklarni bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: styczeń 2015
  • Opublikowany: 8 grudnia 2014 16:34

Ogłoszenie sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach warzyw w szklarni. Oferta aktualna na rok 2015 dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca wymaga doświadczenia na danym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, różne lokalizacje
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca odbywa się w szklarni i polega na zbieraniu ogórków. Zatrudniony będzie również pielęgnować warzywa.

Wymagania:
– posiadanie doświadczenia przy pracach z ogórkami jest wymagane
– język niemiecki bądź angielski będzie atutem
– możliwość wyjazdu za pracą już w styczniu 2015 roku
– zręczność, pracowitość, punktualność
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– ogólne dobre zdrowie fizyczne i psychiczne

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie od zaraz
– pracę w międzynarodowej firmie
– miejsce do zamieszkania na czas trwania kontraktu
– codzienne dojazdy do pracy
– ubezpieczenie
– cotygodniowe wypłaty
– pomagamy przy zorganizowaniu dojazdu z Polski do Holandii

Aplikacja:
W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy przesłać CV z klauzulą o ochronie danych na maila: praca@abflex.pl. W tytule proszę wpisać: Ogórki.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-232ia1/

ID ogłoszenia: 4375485af6fc3f2b

4 komentarze na “Oferta pracy w Holandii przy zbiorach ogórków w szklarni bez języka”

  1. Jestem bardzo zainteresowany tą pracą , jestem sumienny i pracowity .
    leszek

  2. Jestem bardzo zainteresowany ofertą
    pracy

  3. Witam. Wraz ze swoim partnerem poszukujemy pracy za granica. Jestesmy zainteresowani Państwa oferta pracy posiadamy doswiadczenie oraz gotowosc wyjazdy do pracy od zaraz. Prosimy o kontakt 667049289 Pozdrawiam serdecznie Klekiel Małgorzata

  4. tomek mam 45 lat mam praktyke w holandi w ogrodnictwie,przy,ogórkach,jestem bardzo zainteresowany,mam 5 lat praktyki z przerwami,moje umiejętności całgowita pielęgnacja ogórka,drraiowanie,okręcanie,opuszczanie,czyszczenie,sortownanie,jestem zdyscyplinowany,odpowiedzialny,uczciwy,i umie pracować w zespole ,jestem,gotowy do pracy od zaraz mam własny samochód mój numer tel,+48607941408