do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz ogrodnictwo przy kwiatach bez języka Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 23:39

Aktualna oferta zatrudnienia w Limburgii dla kandydatów bez znajomości języka. Ogrodnictwo – opcja pracy w Holandii od zaraz przy pielęgnacji kwiatów doniczkowych.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie przy kwiatach

Miejsce pracy: Limburgia, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca przy pielęgnacji kwiatów doniczkowych na hali, w szklarni oraz na zewnątrz
  • zadaniem pracownika będzie sadzenie i przesadzanie roślin ręcznie oraz maszynowo
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowywanie kwiatów do wysyłki

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracach ogrodniczych
  • dobra kondycja
  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • możliwość pracy w różnych warunkach

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej holenderskiej umowy
  • dobre zarobki wypłacane zawsze w terminie
  • szansę na dłuższą współpracę

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta pracy, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych z CV na adres e-mail:

rekrutacja@contrain.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-do-pracy-przy-kwiatach-doniczkowych-id654004.html

ID ogłoszenia: 6495953ec1e027a8

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz ogrodnictwo przy kwiatach bez języka Limburgia”

  1. Praca od zaraz na 14 lipca 2017 @ 10:19

    Witam,
    Poszukuje pracy dla trzech chlopaków.Komunikatywny angielski oraz jeden posiada prawo jazdy.
    Obecnie na terenie Holandii moga podjąc prace od zaraz.
    Czekam na odpowiedz