10,96 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz pakowanie ciastek bez języka Scherpenzeel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Scherpenzeel
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 7 czerwca 2017 00:27

Od zaraz zatrudnimy w Scherpenzeel kandydatów bez znajomości języka. Aktualna opcja pracy w Holandii przy pakowaniu ciastek na linii z zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Scherpenzeel, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,96 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie produkującym różnego rodzaju ciastka sprzedawane na terenie całego kraju
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie wyrobów na linii produkcyjnej

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym
  • ważne prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność i pracowitość
  • możliwość pracy na zmiany
  • otwartość i dyspozycyjność
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • pracę w Holandii na stabilnych warunkach
  • wypłacanie wynagrodzenia raz w tygodniu na konto
  • pracę na 2 zmianach od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie na okres minimum 12 tygodni
  • możliwość skorzystania z płatnego zamieszkania, ubezpieczenia oraz transportu
  • dodatki wakacyjne i urlopowe

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, aplikować należy po wcześniejszej rejestracji poprzez formularz znajdujący się na stronie:

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 95959371e708b7ec

9 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz pakowanie ciastek bez języka Scherpenzeel”

  1. Witam serdecznie jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy, prosze o kontakt.

  2. Witam jestem zainteresewany pracą w Holandii. Interesuje mnie oferta dla 2 osób. Obecnie znajdujemy sie na terenie Holandii i chcieli byśmy jak najszybciej podjąć pracę

  3. Witam.
    jestem zainteresowany oferta pracy.
    Posiadam doświadczenie na produkcji
    oraz kontroli jakosci.
    Chce podjąć prace na stałe lub długi okres czasu.
    Pozdrawiam.
    883770524.

  4. Witam serdecznie wszystko 🙂 mam pytanie czy możesz być głuchy pracy ? Ja jestem Głuchy mam CV

  5. witam jesli ogloszenie jest jeszcze aktualne to prosze o kontakt

  6. Witam jestem zainteresowana tą ofertą pracy, jeżeli ta oferta jest nadal aktualna to proszę o kontakt.

  7. Obecnie przebywam w Almere. Spokojna osoba bez nałogów i chętna do pracy od zaraz.

  8. Witam.Jestem zainteresowana ofertą pracy na produkcji.Mam doświadczenie pracy na produkcji .Proszę o kontakt 534-777-125

  9. Praca Scherpenzeel na 5 kwietnia 2018 @ 02:52

    Jestem zainteresowana pracą przy pakowaniu ciastek w Scherpenzeel.
    Bardzo prosze o kontakt