430-500€ netto / tydz. / 40h

Operator produkcji – sosy, dressingi praca Holandia od zaraz, Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 02.04.2024
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 marca 2024 07:18

Fabryka z Eindhoven poszukuje od zaraz operatora produkcji do pracy w Holandii przy produkcji sosów i dressingów. Znajomość języka angielskiego będzie konieczna na tym stanowisku.

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Holandii zmotywowanych kandydatów do pracy jako:

Operator produkcji – sosy, dressingi – Holandia

Obowiązki:

• gotowanie sosów, przygotowywanie marynat, dressingów, mieszanie składników w dużych przemysłowych kotłach zgodnie z przepisem
• kontrola wagi i ilości składników zgodnie z instrukcją / przepisem
• kontrola procesu produkcji, temperatury, pH, itp.
• mycie kotła po użyciu, dbałość o czystość w miejscu pracy

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• doświadczenie w pracy na produkcji w przemyśle spożywczym
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• w pełni legalne zatrudnienia zgodnie z przepisami obowiązującymi w Holandii
• atrakcyjne wynagrodzenie 430 – 500 NETTO tygodniowo przy 40h pracy wypłacanego na rachunek bankowy co tydzień
• dodatek wakacyjny (ponad 8,33%)
• dodatek urlopowy (ponad 10,92%)
• zorganizowanie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Holandii
• zakwaterowanie, ubezpieczenie i transport do zakładu pracy – BEZ DODATKOWYCH POTRĄCEŃ!!!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV w języku angielskim na adres:

info@nextagency.eu

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

KRAZ 18051

ID ogłoszenia: 73366041997bc54f