600€ netto / tydz. 40h

Operator – programista lasera CNC do pracy w Holandii od zaraz, Nijmegen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijmegen
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 02.04.2024
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 marca 2024 11:18

Od zaraz agencja rekrutacyjna dla firmy przemysłowej z Nijmegen poszukuje doświadczonego operatora – programisty lasera CNC do pracy w Holandii. Konieczna znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Holandii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie:

Operator / programista lasera CNC (Holandia)

Praca polega na programowaniu i obsłudze laserów CNC (Trumpf) w procesie produkcji części naczep samochodowych.

Obowiązki:

– programowanie i obsługa laserów CNC Trumpf
– praca w oparciu o rysunek techniczny
– produkcja zarówno w małych, jak i w dużych seriach
– utrzymanie i konserwacja maszyn

Wymagania:

– wykształcenie kierunkowe
– przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora/programisty lasera CNC
– umiejętność wykonywania elementów o najwyższej jakości
– znajomość rysunku technicznego
– prawo jazdy
– komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie – 600 EUR netto tygodniowo za podstawowe godziny pracy!
– zakwaterowanie (pokój jednoosobowy) i ubezpieczenie – BEZ DODATKOWYCH POTRĄCEŃ!
– zorganizowanie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Holandii

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:

info@nextagency.eu

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.
KRAZ 18051

ID ogłoszenia: 2526604279273548