123.00

Operator przy odlewaniu aluminium do pracy w Holandii od zaraz, Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Min. 6 miesięcy
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2024 00:59
  • Wygasa: 15 dni, 17 godzin

Firma z Venlo poszukuje od zaraz kandydatów chętnych do rozpoczęcia pracy w Holandii na stanowisku operatora przy odlewaniu aluminium. Konieczna będzie znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego.

Posiadasz doświadczenie jako operator przy odlewaniu aluminium? Znasz język angielski, niemiecki bądź niemiecki?
Miejsce pracy: Venlo, Holandia
Oferujemy:
• umowę na warunkach holenderskich
• atrakcyjne wynagrodzenie
• dodatki zmianowe
Wymagania:
• chęć i motywacja do pracy
• doświadczenie w pracy z elektronarzędziami
• znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego
• prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków:
– odlewanie aluminium w formach piaskowych
– przetwarzanie odlewów różnymi technikami
– identyfikacja i rozwiązywanie drobnych problemów technicznych
– przeprowadzanie konfiguracji maszyn
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń do nas!
Wiktoria +48 570 901 913
Dominika +48 570 901 033
Kamila +48 570 901 414
Daria +48 577 901 944

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!
Klaver sp. z o.o. ul. Wolności 22/1, 42-200 Częstochowa (KRAZ 18450)

ID ogłoszenia: 232661d2e82676d4