atrakcyjne

Praca w Holandii od zaraz pakowanie serów w Almere z językiem angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Almere
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 14 maja 2021 00:35

Ze znajomością języka angielskiego od zaraz propozycja legalnej pracy w Holandii przy pakowaniu serów. Zatrudnienie na produkcji w rejonie Almere z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę.

Holandia wzywa-Bez KWARATANNY -pakowanie serów Almere
Poszukujemy osób do pracy na produkcji serów
Miejsce pracy: Holandia, Almere

Zakres obowiązków
– pakowanie i etykietowanie serów
– układanie na paletach
– kontrola opakowań

Oferujemy:
– atrakcyjną stawkę godzinową
– legalną pracę za granicą
– dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem
– holenderską umowę o pracę
– opiekę polskojęzycznego koordynatora
– dojazd od pracy samochodem osobowym
– zakwaterowanie w Dronten

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego
– prawo jazdy mile widziane
– zaangażowanie i motywacja do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń do nas, lub wyślij sms z dopiskiem ”ser” oddzwonię !
Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii

Rekruter Izabela
tel: +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com

Rekruter Dominika
tel: +48 570 901 913 , mail: @

Szukasz czegoś innego-
Karina tel. +48 570 901 913 mail: @
Kamila tel. +48 570 901 414 mail: @
Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o – posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.
Jesteśmy dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00- 16.00

ID ogłoszenia: 223609e4e6fb194f