10,30-13,83 €/h

Operator wózka widłowego od zaraz Holandia praca w firmie logistycznej, Duiven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Duiven
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Na czas nieokreślony
  • Opublikowany: 20 maja 2019 00:05

Na terenie Duiven dostępna ciekawa praca w Holandii od zaraz dla operatorów wózków widłowych. Zatrudnienie w firmie logistycznej przy rozładunku, załadunku oraz przemieszczaniu towaru.

Agencja Zatrudnienia TWG Polska sp. z o.o. dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób do obsługi wózków widłowych w firmie przesyłkowej.

Zakres obowiązków:

Obsługa i eksploatacja wózków jezdniowych oraz wykonywanie prac związanych z transportem, przemieszczaniem, załadunkiem i wyładunkiem materiałów/wyrobów
Przyjmowanie/ wydawanie materiałów, wyrobów do/ z magazynu oraz dokumentowanie obrotu materiałowego, kontrola zgodności fizycznego stanu z dokumentacją
Przygotowanie materiałów/ wyrobów do wysyłki, współpraca z pracownikami Działu Jakości i Produkcji
Rozmieszczanie i układanie przyjętych materiałów/ wyrobów na wyznaczonej powierzchni magazynowej oraz zabezpieczanie ich przed uszkodzeniem
Prowadzenie dokumentacji magazynowej

Oferujemy:

Zakwaterowanie
Dojazd do pracy
Opiekę polskiego koordynatora
Atrakcyjne wynagrodzenie na warunkach holenderskich plus dodatki za pracę w godzinach nocnych oraz w soboty i niedzielę

Wymagany:

uprawnienia na wózki widłowe
mile widziane doświadczenie
podstawowy j.angielski lub j.niemiecki lub j.holenderski
zaświadczenie o niekaralności

ID ogłoszenia: 1635ce3c47a0fc83